August 2011

no.33

4. august 2011 at 10:52 | Kanec-chan

začala jsem stahovat celé diskografie mých oblíbených interpretů a musím říct, že u některých jsem mile překvapená.yummy!

no.32

3. august 2011 at 21:06 | Kanec-chan

zdravím zdravím.
hlavně mě neukamenujte, prosím.nemám to zrovna ráda.
chtěla jsem si udělat blogspot nebo tumblr, ale naučit se na tom (+když to je v ajině a úplně jiné jak blog.cz) je evidentně nad mé nadpřirozené schopnosti.a že jich nemám málo.
eeeeh.jak tak čumím.je to tady dost dobře zaprášený a ty hnusy co jsem tu psala před pár měsíci.heheee.smát se sama sobě neumím tak dobře, jako smát se ostatním, ale budiž.pro tentokrát udělám vyjímku.
kopla bych se, že na tom tady zase začínám makat (no, alespoň se o to pokusím) až teď.dala jsem si za úkol zahltit svůj komp pravým nefalšovaným matrošem.tož musím ten noťásek zaučit do tajů své mysli.
jooo v sobotu jedu na Slovensko.na týden.heheee.aspoň budu mít čas vymýšlet články.jedu s prarodiči a se sestřnicí + se tam přisere naše slovenská větev.nemusela bych jet, ale chci.vypadnou odsud.fujQy.

Edit.:jooooo!mé prosby byly vyslyšeny mocným Gacktem a na Slovensko dorazí i můj bratranec přes pár kolem.jůůůů!dělá modela v Itálii a přijede i se svým přítelem Joshem.jestli se tam začnou líbat, tak nevím.asi to psychicky nezvládnu!*____*"

oh that's dirty!yay!