no.20

10. january 2011 at 18:46 | Kanec-chan
PARANORMÁLNÍ JEVY

když jsem si poprvé přečetla nové téma týdne, byla jsem ráda. za poslední 4 dny jsem tohle řešila až moc a došla k závěru, že jsem se nezbláznila, ale jednoduše to tak je.

pod slovem paranormální si většina lidí představí zlé (nebo dobré) duchy, kteří si vyberou oběť a dělají jí naschvály takové, až ji dovedou k šílenství. no alespoň lidé v mém okolí si to myslí. ovšem podle mě tohle nedělají duchové, ale poltergesti. což je svým zbůsobem taky duch.
pak jsou tu ještě ti jedinci, kteří viděli Paranormal activity. je to vůbec možné?? děje se něco takového?? podle mě ano. v naší rodině je něco podobného. teda nikoho tady nic netahá za nohu z postele nebo se samy nezapínají televize. jenom víme o tom, že něco jiného je u nás přítomno. mě osobně se teda ještě nic nestalo, ale jeden můj příbuzný s tím má zkušenosti.  
a tady máte důkaz, že se vyvolávání duchů nevyplácí. 

andělé?? čarodějnice?? žiju snad v rodině nadpřirozených bytostí?? nejspíš to má něco společného s tím, že se o něco podobného už dlouhou dobu zajímám. věřím na upíry, vlkodlaky, víly a podobné, ale v životě by mě nenapadlo, že zrovna moji předci byli něčeho takového součástí. asi to na mě zanechalo stopy (aneb jeden můj ubrus má na sobě vyšitý pentagram).
a ještě něco: moje (dalo-by-se-říct) neteř je prej vtělený anděl. nefilim (no, to je spíš potomek anděla a smrtelníka). za ty 3 roky její existence jsem jí ještě neviděla, takže nemůžu posoudit. každopádně tomu věřím. 

ale tohle je o para-jevech a ne o mé potrhlé famílii. 
co když..no pokud se vám něco takového stane na různých místech, je pravděpodobné, že tento ďábel-duch-poltergeist (říkejte tomu jak chcete) je k vám připoutaný. podle mě se člověk s tímto musí narodit. a o to mám právě strach. co když se něco podobného stalo mě?? jistě, už by se to nejspíš projevilo, ale podle všechno se konkrétně poltergeisti objevovali u dívek v pubertě. no..možná to ještě přijde. a s mou úrovní strachu to skončí asi špatně. už se vidím na psychině. když tam zavřeli mou spolužačku, protože utekla několikrát z domu, stačí jen ceknout o něčem nadpozemském. 

pak samozřejmě může být připoutaný k domu, místnosti nebo nějakému ohraničenému území. je asi logické, že element vzduchu nebude připoutaný k vodě. takže takhle to je podle mě i s ďábly-duchy-poltergeisty. někam jsou přiděleni a to místo si chrání.  
jasně, je to jednodušší. můžete odtama odejít, ale když to máte v sobě..nepomůže vám nikdo a nic. jen smrt. nespravedlivé?? ano, ale co my s tím můžeme dělat??

otázka: co s dušema, které z tohodle světa odešly neúmyslně??
odpověď K: možná existuje pásmo mezi životem a smrtí.
viděli jste 6 smysl?? ne?? škoda a ti co ano budou vědět o čem mluvím.
proč za ním mrtví chodili?? chtěli pomoct. chtěli být pomstěni nebo jen chtěli zabránit, aby se tohle šířilo v jejich okolí dál a zbytečně nebyly zničeny další životy. pak odešli. 
jenže jak smrtelníci, kteří necítí jejich přítomnost, můžou pomoci, aby mohli odejít do posmrtného života?? do světa duchů?? nijak. ale někdo přece musí existovat. těch duší už přece musí být hodně. duše, které odešly bez ničího zavinění se můžou převtělit, ale co když ty druhé ne?? 

otázky, na které není odpověď a přitom jich je tolik.


what about zombie?? my personality

čemu věřit..
 


Actual articles

Advertisement