January 2011

no.22

12. january 2011 at 15:33 | Kanec-chan
millionmilesaway.blog.cz
nechci být zlá nebo bezdůvodně nadávat, ale lidi tohle už je trochu moc.
snad autorka příště odpoví na mou otázku ohledně jejího IQ.


no.21

12. january 2011 at 14:48 | Kanec-chan
článek bez nadpisu.
článek o stránkách, na které byste se určitě měli podívat.

Nikol to tenhle blog mě vyhecoval k tomu, abych si ho udělala taky. zase. něco na něm mě zaujalo.

Annette o módě. a autorka ke svým návrhům nepoužívá jenom strohé rifle, ale pohrává si s detaily.

iWon asi jedna z nejznámějších gals v Česku a Slovensku. píše úžasné povídky a celkově není jako všechny ostatní. 

Durcenwe je hodně osobitá. taky píše. její články v sobě mají duši a zároveň věty, u kterých se zasmějete.

Monica fanynka twc a dělá úžasné montáže (podle vašeho gusta asi nebudou, ale budiž). navíc se vždycky těším na její články.

AnetNelly asi znáte. znám ho už dlouho, ale posledního půl roku jsem tam nezavítala. 

Bestie blog o fandomu jrock. samozřejmě přes měsíc neaktualizovaný. ZASE!

Venea pokud máte rádi lolitní módu, tady budete pečení vaření.

*za tu iWon mě klidně kritizujte. jsem stará kopírka.

no.20

10. january 2011 at 18:46 | Kanec-chan
PARANORMÁLNÍ JEVY

když jsem si poprvé přečetla nové téma týdne, byla jsem ráda. za poslední 4 dny jsem tohle řešila až moc a došla k závěru, že jsem se nezbláznila, ale jednoduše to tak je.

pod slovem paranormální si většina lidí představí zlé (nebo dobré) duchy, kteří si vyberou oběť a dělají jí naschvály takové, až ji dovedou k šílenství. no alespoň lidé v mém okolí si to myslí. ovšem podle mě tohle nedělají duchové, ale poltergesti. což je svým zbůsobem taky duch.
pak jsou tu ještě ti jedinci, kteří viděli Paranormal activity. je to vůbec možné?? děje se něco takového?? podle mě ano. v naší rodině je něco podobného. teda nikoho tady nic netahá za nohu z postele nebo se samy nezapínají televize. jenom víme o tom, že něco jiného je u nás přítomno. mě osobně se teda ještě nic nestalo, ale jeden můj příbuzný s tím má zkušenosti.  
a tady máte důkaz, že se vyvolávání duchů nevyplácí. 

andělé?? čarodějnice?? žiju snad v rodině nadpřirozených bytostí?? nejspíš to má něco společného s tím, že se o něco podobného už dlouhou dobu zajímám. věřím na upíry, vlkodlaky, víly a podobné, ale v životě by mě nenapadlo, že zrovna moji předci byli něčeho takového součástí. asi to na mě zanechalo stopy (aneb jeden můj ubrus má na sobě vyšitý pentagram).
a ještě něco: moje (dalo-by-se-říct) neteř je prej vtělený anděl. nefilim (no, to je spíš potomek anděla a smrtelníka). za ty 3 roky její existence jsem jí ještě neviděla, takže nemůžu posoudit. každopádně tomu věřím. 

ale tohle je o para-jevech a ne o mé potrhlé famílii. 
co když..no pokud se vám něco takového stane na různých místech, je pravděpodobné, že tento ďábel-duch-poltergeist (říkejte tomu jak chcete) je k vám připoutaný. podle mě se člověk s tímto musí narodit. a o to mám právě strach. co když se něco podobného stalo mě?? jistě, už by se to nejspíš projevilo, ale podle všechno se konkrétně poltergeisti objevovali u dívek v pubertě. no..možná to ještě přijde. a s mou úrovní strachu to skončí asi špatně. už se vidím na psychině. když tam zavřeli mou spolužačku, protože utekla několikrát z domu, stačí jen ceknout o něčem nadpozemském. 

pak samozřejmě může být připoutaný k domu, místnosti nebo nějakému ohraničenému území. je asi logické, že element vzduchu nebude připoutaný k vodě. takže takhle to je podle mě i s ďábly-duchy-poltergeisty. někam jsou přiděleni a to místo si chrání.  
jasně, je to jednodušší. můžete odtama odejít, ale když to máte v sobě..nepomůže vám nikdo a nic. jen smrt. nespravedlivé?? ano, ale co my s tím můžeme dělat??

otázka: co s dušema, které z tohodle světa odešly neúmyslně??
odpověď K: možná existuje pásmo mezi životem a smrtí.
viděli jste 6 smysl?? ne?? škoda a ti co ano budou vědět o čem mluvím.
proč za ním mrtví chodili?? chtěli pomoct. chtěli být pomstěni nebo jen chtěli zabránit, aby se tohle šířilo v jejich okolí dál a zbytečně nebyly zničeny další životy. pak odešli. 
jenže jak smrtelníci, kteří necítí jejich přítomnost, můžou pomoci, aby mohli odejít do posmrtného života?? do světa duchů?? nijak. ale někdo přece musí existovat. těch duší už přece musí být hodně. duše, které odešly bez ničího zavinění se můžou převtělit, ale co když ty druhé ne?? 

otázky, na které není odpověď a přitom jich je tolik.

no.19

10. january 2011 at 15:34 | Kanec-chan
millionmilesaway.blog.cz

poslední dobou nemám náladu na srdcervoucí vykecávky. možná je to tím, že když ke kompu sednu, najednou mě opustí všechna vůle napsat jednu kloudnou větu nebo na tom má zásluhu to, že sousedovic fenka je na pokraji smrti. kdo ví. 

každopádně včerejší trénink na mě nechal následky. ráno jsem nestíhala (ač jsem vstávala v úctyhodný čas), měla jsem nervy na mé "velice poddajné" vlasy a v poslední minutě si narvala do tašky tělocvik, který jsem odtama vytáhla až doma. nechtělo se mi.
na druhou stranu jsem zase dostala chuť se podívat na nějaká taneční videa. 

varuji Vás. 

no.18

2. january 2011 at 19:01 | Kanec-chan
millionmilesaway.blog.cz